- Чухте ли какво става? Къпането в морето е опасно за живота. Санитарните са затворили всички плажове.
- А на мен даже ми харесва. Вчера се къпах, красота, няма никого.
- Така, така. А утре и вас няма да ви има.
Учителката дава на децата тема да пишат съчинение: "Какво щях да правя, ако бях директор". Всички почват да пишат, само Иванчо стои.
- Иванчо, защо не пишеш?
- Чакам да дойде секретарката.