Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В аптеката влиза клиент, който шепне. Аптекарката: - Защо шептите? - За да не събудя хапчетата за спане...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
Иванчо казал на баща си: - Тате днес ми бе първия полов акт. - Добре синко а кога ще ти бъде втория? - Ами батковците казаха, че като ме отболи дупето да ги викна пак.
Иванчо и Марийка
03.10.2017
4,570 прегледа
Следващ →
Още вицове
Любовта идва, когато най-малко я очакваме.
Студент по ветеринарна медицина е на изпит. Професорът му задава въпрос - може ли крава да направи аборт. Студентът се замисля и бива изхвърлен в коридора, да се подготви. Излиза той и разпитва всички в коридора, но никой не може да му отговори. Излиза на улицата, пита всеки минувач, но и оттам не успява да научи отговора. Изтичва в някакъв подлез, а там седи и си пуши тревица някакъв наркоман. Студентът и него пита - знаеш ли дали кравата може да направи аборт. Наркоманът вади внимателно цигарата от устата и му вика: - Леле, братко, как си се насадил!
Обикаляла, обикаляла Кризата целия свят, когато стигнала в България си казала: - Даааа! Където и да ходиш, най-хубаво си е у дома!
Иванчо се прибира вкъщи: - Мамо, мирише вкусно! Какво готвиш? - Нищо, гладя накапаната ти тениска!
На гарата в Германия. Върви човек с огромен куфар и разпитва германците: - Извинете, как се отнасяте към евреите? Първият немец: - Обичам ги като родни братя... - Благодаря, довиждане. Вторият немец: - Обожавам ги! - Благодаря, благодаря... Третият немец: - Евреите! Тия мръсни гадове! Не мога да ги понасям! - Ох, най-после един честен човек. Бихте ли ми подържали куфара, че ми се ходи до тоалетната...