Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Стар майтапчия е на смъртно легло. Вика своите роднини и се покайва: - Жена, помниш ли, когато ти изгоря палтото от норки за 10000$, аз го запалих! - А ти братко, помниш ли онази нова кола, която се взриви, нея също аз я взривих. - Сестричке, на вас ви изгоря вилата, пак аз бях. - Моля ви, всичките да ми простите. Имам и една последна молба. Когато умра ме обърнете по корем, набутайте ми една свещ в задника и я запалете! Умира човека. Роднините, няма как, решили да изпълнят последното му желание. След пет минути входната врата пада с трясък, в стаята връхлитат ченгета и крещят: - Имаме сигнал, че тук издевателстват над трупове!
Черен хумор 2,020 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Как ще се маскираш за Хелоуин? — Като Шрек. — Маска купи ли? — Още не, а ти как ще си? — Красавица! — Маска купи ли си? Един мъж върви с елха в ръката и залита. Среща една жена, която го кори: - Как може да не сте със семеисвото си на Бъдни вечер? - Аз искам, но не мога да изляза от тази гора. Заека и лисицата решили да се изчукат. Легнали на една поляна и точно преди да го вкара заека казал: -Лисо, искам да ти кажа че съм много надарен, даже коня ми завижда. Като те заболи ми кажи. Добре - казала лисицата. Заека хванал оня си работа и вкарал малка част от нея -Лисицо как е? -Още може заек още... Заека вкарал още и пак питал: -Лисицо как е? Още може заек още. Заека се изнервир, ръгнал го и питал -Лисицо как е ? -Оохфти мофи .... Съвет към потребителите: Ако се е счупил принтера, сложете монитора на ксерокса. Между съседки: - Какво толкова си зяпнала бельото ни? Нима не простираш и ти на балкона? - Простирам разбира се. Но първо го пера...