Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Какво си мислила кокошката, докато я гонел петела: "Дали не бягам прекалено бързо?!?"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Г-н Тенев прави забележка на ученик, който не внимава: - Аз като бях на твойта възраст си въртях пишката около пръста, може и ти да пробваш... Имам бухалка и дудук, това са двата инструмента, които държа в къщи!!!
Любими Герои
03.10.2017
3,362 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Извинете, седнали сте моето място. - Вашето място? И как може да докажете? - Мога. Оставих си на него сладоледа.
На среща на любители гълъбари един любител разправя: - Аз пък ще правя кръстоска на пощенски гълъб с папагал! - Защо?! - Ами ако не може да намери пътя сам, поне ще може да попита някого.
Един човек отива в патентното бюро в Париж и казва, че е изобртил мотор за автомобили, който работи не с бензин, а с вода. Проверили, оказало се, че действително работи. Започнали да оформят изобретението и го попитали: - По принцип можем да ви предложим два алтернативни варианта - или да го оформим като едно изобретение, или като две - мотор, работещ с вода и вода използвана като гориво. Вие нали сте специалист по горивото? - Да, много години работех с нефт в Саудитска Арабия. Там, между другото направих и изобретението. - А защо не го патентовахте там? - Опитах се. Но когато им описах изобретението си, те също ми предложиха два алтернативни варианта. - Какви? - Обесване или разчленяване.
Отива мъж да си купува кола на лизинг, но парите му са изчезнали от джоба за щастие вижда, че касиерката му е гадже от гимназията и й обяснява за какво става на въпрос, а тя му казва: - Защо не направим един секс както преди в училище и ще ти дам колата, а после ще платиш? Той отговаря: - Ами аз такова имам малък проблем не ми става! Тогава тя изкарва едно бурканче от което изважда една пчела и го обожда по пениса той се надува и започват но по едно време тя се развиква: - НЕЕЕЕЕ НЕ ИСКАМ!!!! и той пита: - Какво не? Какво не искаш? а тя: - Не искам да ми връщаш парите! Мъжът се прибира удома и казва на жена си цялата история тогава тя учудена зима две пчели от същия буркан и го нажилва едно хубаво и започват да правят секс но жена му се развиква подобно на касиерката: - НЕЕЕЕЕЕ НЕ ИСКАМ! А той: - Какво не искаш пък ти? - НЕ ИСКАМ КОЛА, ИСКАМ КОШЕРИ С ПЧЕЛИИИИИИИИ!!!!!
Попаднали французина, англичанина и българина на остров с канибали. Вождът решил да си направи майтап и им казал: - Ясно е, че ще ви сготвиме, но ви давам един шанс да се спасите: ето ви една торба месо и едно куче. Хващайте гората и ако след седмица кучето говори родния ви език ще ви пуснем. Минала седмицата, излиза французина, влачи празна торба и кучето припка след него. - Изяде ли кучето месото? - питат го. - Изяде го. - Е, говори ли кучето френски? - Емиии..., не. Хоп - в казана. Излиза англичанина, влачи празна торба, кучето върви отзад. - Изяде ли кучето месото? - питат го. - Изяде го. - Е, говори ли кучето английски? - Емиии..., не. Хайде и той в казана. Излиза българина, влачи празна торба, кучето се тътри след него. - Изяде ли кучето месото? - питат и него. - Изяде го. А отзад кучето: - Лъже, неговата майка!