Попаднали Бай Ганио, Американеца и Французина на безлюден остров. Съответно нямали кво да ядат и първата вечер Американеца казал:
- Момчета ша си жертвам крака да хапнем нещо..
Другите:
- Ок бе, няма проблем!
И ХРАС! резнал го пича и те хапнали...
На следващата вечер обаче пак нямало кво да се яде... и Французина казал:
- Момчета ша трябва да си жертвам ръката да ядем нещо..
И те:
- Ок!
Храснал я той и хапнали...
Нооо на следващата вечер пак няма ко да се яде... кофти... и Бай Ганио тръгнал да си разкопчава гащите и другите казали:
- Ооо ще ядем кренвирш!!!!
- Аааа не аз викам по едно леко кремче и да си лягате!
Бай ганьо,турчин и французин били на рибарски сал навътре в Черно море.Било страховито.Както се возят,на сала се появява един дявол.Казал им :
-Сега ще ми казвате някви свои желания!Ако мога да ги изпълня-ще ви изям,ако не-оставате
живи!
Турчинът:
-Искам да имим всички долари на света!
Щракнал дявола с пръсти и ей ги доларите,и естествено го изял.
Французинът:
-Искам да съм Наполеон и да водя многобройната войска!
Дявола щракнал с пръсти и французина станал Наполеон и многобройната войска го следвала,естествено и французина бил изяден.
Дошъл ред на Бай-ганьо.Пръднал леко.
Дявола го питал:
-Аде не измисли ли вече?!
-Да.От задника ми излезе,през мрежата мина,а иди и ми го донеси!