Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Мамо, защо клоунът има червен нос? - За да не го блъсне някой камион.
Разни 2,302 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Здравей! Как е? - Защо питаш, в една й съща държава живеем... - Как можете да познаете, че блондинка е работила с "Word"? - По мастилото върху монитора. - А как може да се познае, че глупава блондинка е работила с "Word"? - По коректора върху екрана на монитора. Нова година - това е нова надежда да ни се промени живота към по-добро, не правейки нищо за това. Отищал човека на гости у приятели. Яли, пили. Дошло време да си лягат. - Къде ще ме сложите да легна? - попитал гостенина. Домакинът казал: - При беба ли ще спиш, или тук, в хола на канапето? "Какви бебета, да си легна тука в хола на спокойствие" - помислил си гостинина и казал: - Ей тука да си легна аз, да не претиснявам бебе. Станал сутринта гостинина и влезнал в банята. Вътре много здраво момиче - красавица. - Ти коя си? - попитал гостининът. - Я сам Беба, ти кой си? - А я сам путьо. Все повече и повече хора в полето местожителство пишат "интернет".