Срещат се двама.
- Как е?
- Жената много се кара, когато се прибирам късно у дома.
- А аз реших този проблем с пари. Ако се прибера вечер не в обещаното време, значи съм изгубил и трябва да й дам 10 лева.
- И не ти се кара?
- Не, никога. Напротив, скача радостно от леглото и вика:
"Пак изгуби!Давай парите!"
Господ отишъл в студентски град в София и решил да се разкрие на някой. Срещнал един студент и започнал:
- Момче, аз искам…
Студентът го прекъснал
- Знам какво искаш.
Купил две бутилки водка и се качили в стаята. Като изпили бутилките Господ пак започнал:
- Абе момче, аз искам…
Студентът пак го прекъснал:
- Знам какво искаш.
Излязъл от стаята и се върнал с малко трева. Като изпушили тревата Господ замаян рекъл:
- Мммомчее, азз иссскам…
Студентът отново го прекъснал:
- Не ми казвай, аз знам.
Донесъл от някъде малко хероинче и го изсмъркали. Като се съвзел Господ след известно време започнал да говори:
- Момче, искам да ти кажа, че аз съм Господ.
Момчето се надигнало и рекло:
- Еее, яка е дрогата, нали, яка е!