Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Стария трапер влиза във бара, с трясък и по стената, по тавана, по стената - сяда на бара: - Едно уиски с ментов бонбон! Изпива го и си тръгва. На другата вечер Стария трапер отново БАМ - вратата пада. Той по стената, по тавана, по стената сяда на бара: - Едно уиски с ментов бонбон! На следващата вечер отново се повтаря същото - БАМ, по стената, по тавана, по стената пак сяда на бара: - Едно уиски с ментов бонбон! Бармана: - Добре де, само едно не ми е ясно… как го пиеш т"ва уиски с ментов бонбон?
Индианци и Каубои 8,194 прегледа
Следващ →

Още вицове