Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Ало, Енергоснабдяването ли е? - эапитва мъж. - Не, Водоснабдяване! - отговаря жената на телефона. - Добре, и на Вас да Ви е*a майката!!!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Кое е бъдещето време на глагола "прозявам се"? - Спя!
Разни
04.10.2017
2,706 прегледа
Следващ →
Още вицове
Писмо до родителите: "Мили мамо и татко, Тук в ученическия лагер е много интересно. Вчера се учихме да се боксираме. Изпращам ви четката и пастата за зъби - няма да ми трябват..."
Двама полицай седят в една Лада край един път, и по едно време отсреща хвърчи едно БМВ. Единият полицай излита на платното, маха с палката ама никой не спира. Той заедно с колегата му скачат в Ладичката и ги подгонват. По време на гонидбата единия полицай вика на другия: - Абе колега, тия как ше разберат, че ги гоним - ние нямаме ни синя лампа, ни сирена? А другият му отговаря: - Е са ше видиш! Настигнали те едвам-едвам бегълците и шофьора на Полицейската лада свалил прозореца, показал си главата и започнал да вика: - Ти-но-ни-но, ти-но-ни-но. Другитя полицай го погледал-погледал, свалил и той прозореца, показал се и започнал да си върти главата и да вика: - Синьо-синьо-синьо-синьо!
Късна пролет, горещо е. Седи си Иванчо на терасата и си пише домашните. По едно време отдолу минава Марийка, Иванчо й погледнал право в деколтето... не се стърпял, прибрал се в стаята и си бил една злобна чекия. Обаче малко след като се върнал към домашните, Марийка пак минала отдолу. Видял й Иванчо в деколтето, пак го хванало и той се прибрал и пак го излъскал. И тъкмо се върнал на балкона, гледа - Марийка пак минава. Иванчо се провикнал: - Мамка ти, ненаситница!
- Колко вида приятели има? - Три. Има приятел като храната- всеки ден го търсиш. Има приятел, като лекарството- когато ти е нужен го търсиш. А има приятел, като болест- винати той те търси.
Нe e ли ужaснo дa си яйцe? Чукaш сe сaмo вeднъж в живoтa си, трябвaт ти 4 минути дa сe втвърдиш, и eдинствeнaтa жeнa кoятo сядa нa лицeтo ти e мaйкa ти!