Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На Слави Трифонов му умирало всяко второ гадже. И един ден Слави не издържал, хванал се за главата и казал: - Оле, Боже Господи, що тъй бе? Що на мен се случва такова нещо? И Господ му отвърнал: - Нали така се разбрахме - едно за теб, едно за мен!
Любими Герои 3,646 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две баби от Долно Камарци си говорят: - Ми то нямало смисъл да си купуваме вестници заради евтините филми с тях! - Ми какво да правиме? - Почваме и ние с торентите... Мъж на средна възраст, с приличен личен бизнес, назначава младо момиче за секретарка. За да я въведе в естеството на производството на сладкарски изделия, с каквито междувпрочем се занимавал, я заразвеждал из цеховете и заобяснявал: - Тук се подготвя тестото за кроасаните. - Иииии, баси якото...- изцвилила възторжено ефектната блондинка, с гръдна обиколка колкото на средно голяма летяща чиния и крака дълги като извинение на изневеряващ мъж. - А тук се приготвя сладоледа. - Иииии, баси якото... - Това е цехът за опаковки. - Иииии, баси якото...-Еднотипната реакция леко подразнила шефа и той попитал - А освен "Иии, баси якото..... " друго можеш ли? - Да, свирка...... - Иииии, баси якото...... Ех, още си спомням студентските години - най-хубавите петнадесет години в моя живот... Диригентът пристига за репетиция, оглежда оркестъра и вижда, че главният цигулар го няма. - Къде е първата цигулка? - вика диригентът вбесен. Музикантите го гледат притеснено, сумтят... - Ами как да ви кажем... той... абе... отиде в тоалетната да... накратко, да се самозадоволява. Диригентът веднага се втурва към тоалетната. Отваря вратата и какво да види - вярно, оня се самозадоволява. - Ама на какво прилича това! - възмущава се диригентът. - Погледни се само! Срамота! И това ми било първа цигулка на оркестъра ми! Я по-високо ръката, по-гъвкаво в китката! Искам да съм шампион,но не за медал,слава и пари,а за да дам едно истинско интервю. - Как се почуствахте като разбрахте,че сте шампион? - Сереше ми се, ама трябваше да се усмихвам. - Вълнувахте ли се преди състезанието? - Естествено, като ме няма не знам дали баджанака ще събере хора за клането на прасето. - На какво дължите успеха си? - Тренерът ми стопяваше лагерите. - Кое ви подкрепяше? - Ми дават разни хапчета, де да знам какви,казват че са витамини. -Кого искате да поздравите? - Баджанак, да си взема медала и идвам,трябва да е останало от прасето и виното!