Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ноъм Чомски: Искам да държа отворени очите на обществото, защото едно приспано общество е само мечта за демагозите.
Бисери 3,312 прегледа
Следващ →

Още вицове

Горските животни се разбрали да не говорят глупости, а да говорят само с имена на цветя. Върви си един ден Кумчо Вълчо и много му се чукало... Срешнал Кума Лиса и като я видял и казал: - Лисо, както съм го набожурил, като ти го накокича в теменужката и ще ти потекат момини сълзици... Жена се кара на мъжа си: - Защо, по дяволите се прибираш в шест часа сутринта? - Какво? Нямам ли право да закусвам в семеен кръг?! Жътва е. Бай Пешо комбайнера отива на гурбет в северна България да жъне един месец с комбайна и казва на Иванчо: - Иванчо, оставям ви сами с майка ти един месец. Ако видиш, че идва някой непознат мъж при майка ти, отпаряй по една дъска от оградата. След месец нашият се връща. Доволен, напечелил парички, освен това оградата била цяла целеничка! Радост голяма за Пешо, като знае колко е шавлива неговата стопанка. - Е, как я карахте без мен? - Всичко е наред мъжо, липсваше ми много на мен и Иванчо, живи здрави бяхме, само някакъв простак изкраде дъските на оградата, та завчера заръчах да направят нова... - Какво каза снощи жена ти, като се прибра пиян? - Нищо, направи ми забележка.. - Каква? - Не виждаш ли цицината? Не знам защо ругаят по градския транспорт. Ето днес в трамвая така се бях натиснал две мацки, че за малко да свърша.