Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо ти е синьо окото? - Жена ми ме удари... - И защо? - Говорех й на ти! - Човек, заради това не бият.... - Бият, бият. Лежа си аз на леглото, я тя ме побутва и вика: "Ние май отдавна не сме правили секс", а аз й викам "Не ние, а ти!"
Семейни 3,466 прегледа
Следващ →

Още вицове

Едно детенце пита майка си: -Мамо, вярно ли е, че щъркелът носи бебетата? Майката отговаря: -Да, миличко вярно е. - А мамо, вярно ли е, че господ се грижи за нас и ни храни? - Да вярно е. - Мамо, а тогава за какво ни е татко вкъщи? Арабски шейх се влюбил в наша девойка. Баща й разказва на приятелите си: - Накратко, той ми каза: ако ми я дадете за жена, то аз ще заплатя за нея толкова злато, колкото е теглото й. И аз му отговорих, че по такъв въпрос не трябва да се бърза. Да поговорим след месец! - Да, прав си! Тези шейхове с техните странни желания и възможности... Трябва да помисли момичето. - Какво има да му мисли! Трябва да се храни! Боксьор, страдащ от безсъние, отива на лекар. Лекарят го съветва: - Когато си легнете, започнете да броите наум: "едно, две, три..." и така, докато заспите. - Не помага, докторе, на 9 винаги скачам на крака. Чукча пътува в автобус. На една от спирките се качва негър. Чукчата изненадан извиква: - Ха, обезяна!! Негърът възмутен реагира: - Я не обезяна! Чукчата още по изненадан: - Ха, она говорит! Срещат се двама приятели. Единия пита: - Какво ще правиш събота? - Ще ходим със сина в парка да пускаме хвърчило-дракон да лети! А ти? - И аз имам подобна програма - ще изпращам тъщата на аерогарата!