Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Основното земеделие на прабългарите било скотовъдството.
Бисери 2,957 прегледа
Следващ →

Още вицове

Полицай спира BMW с тъмни стъкла. Прозорец се отваря и полицаят пита: - Какъв е този гранатомет на задната седалка? Мутрата бърка в джоба и вади документ със подписи и три печата. - Ето разрешителното от МВР, заверено от президента и всички отговорни лица. - Отворете багажника моля! Какъв е този труп? Мутрата пак бърка в джоба, вади документ със седем печата - Този приятел получи сърдечна недостатъчност и почина, току що го взимам от моргата. - А какъв е този поялник в задника му? Мутрата бърка в джоба и вади лист с подпис и печат на нотариус. - Това е последното му желание... - Никога повече няма да работя за този гад! - Защо, какво ти е казал? - "Уволнен си!" Върви слепият Джо из гра­дината си и събира ябълки. На­пипва ябълката с ръка, вдига я и я слага в кошницата. Напипва, вдига, слага в кошницата. Изведнъж в ръцете му попадат нечии гениталии. Слепият Джо пита: — Кой си ти? Тишина. Слепият Джо хваща гениталиите по-здраво: — Кой си ти? Отново тишина. Джо стиска гениталиите по-силно: — Пак питам, кой си ти? В отговор се чува стон: -Аз! Джо стиска още по-силно: — Кой аз? Тишина… — Кой аз? – стиска още по-силно. — П-педро. — Кой Педро?! – стиска с две ръце Джо. Тишина… — Питам, кой Педро?! -и още по-силно стиска… — Н-немият П-педро… Не можеш да намериш ключ към сърцето на жена? - Опитай да намериш за друго място! Отишъл зайо на сладкарница и поискал торта от моркови. Сладкарката му отговорила: - Нямаме торта от моркови. - Тогава ми дай лимонада. - казал Зайо. На следващия ден отново поискал торта от моркови, но пак нямало и той пак взел лимонада. Вечерта сладкарката казала на шефа си: - Шефе, Зайо всеки ден иска торта от моркови и ние все нямаме. Шефът поръчал торта от моркови и когато на следващия ден Зайо попитал за торта от моркови, сладкарката му отговорила усмихната: - Да, Зайо, имаме - а зайо отвърнал: - Че кой ще я яде?!?