Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Снууп Дог пита баба си: - Да си виждала едни жълти хапчета? - Абе, ти мани хапчетата, иди да видиш в банята к’ъв дракон има!
Разни 1,676 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо, разказа сън: Сънувах,че съм бебенце на Памела Андерсън, чудесно, прекрасно казва негов приятел, глупости беше кошмар тя ме хранеше с биберон. В едно купе пътуват студент и грозновато девойче. Влакът наближава тунел. Момичето: - Ако ме целунете, ще викам. Стидента: - Аз също. Първи март. В кръчмата. Компания поръчват: - Една мартеничка? Келнера: - Моля? Какво е това? Един от компанията се обажда: - Младеж, донеси кана червено и кана бяло вино. Един човек страдал от безсъние. Отива при доктор психолог. - Докторе, по цяла нощ не мога да спя. Сънувам, че бутам един влак и сутрин съм като парцал. - От къде до къде го буташ този влак - попитал доктора? - Ами от София до Варна. - Към 00:00 часа къде си по трасето? - Ами в Горна Оряховица. - О.К. Остави го там и лягай да спиш, аз ще го поема и бутам до Варна. Прибрал се човекът спокоен и започнал да си спи всяка нощ след 00:00 часа. Един ден го срещнал един приятел и му се оплакал, че не може да спи тъй като сънува по цяла нощ, че оправя мадами. Приятелят го изслушал пък го пратил при своя доктор. Отишъл той при доктора и му разправя за проблема си, а докторът го пита: - По колко мадами оправяш през нощта? - Ами по 5-6. - О.К. Аз ще взема да оправям три, а останалите три ти ще си ги оправяш, но само да се разберем - аз ще ги оправям до 00:00 часа тъй като след това бутам един влак от Горна Оряховица до Варна. Надпис на самурайски меч: "Министерството на здравеопазването на Япония предупреждава, че харакирито е вредно за Вашето здраве."