Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Върви си Щирлиц по улицата и забелязва че хората го гледат много подозрително. - Хм! - мисли си той какво не ми е наред - сако, панталон, обувки... парашут...
Любими Герои 3,937 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един човек се хванал да продава сладолед пред банката. Денят хубав, топъл слънчев, много хора минават, направил добър оборот. По едно време минал негов познат оттам и като го видял с пари, какво направил - хоп, поискал му назаем. - Не може братче - поклатил глава сладоледаджията. - Когато аз дойдох тук, сключихме договор с банката - тя няма да продава сладолед, а аз няма да давам пари назаем... Ако компютъризацията продължи с такива темпове, то скоро бебетата няма да ги хранят чрез гърдите, а чрез Bluetooth. На кръстовището спира пич с една раздрънкана Лада до едно лъскаво Бентли. Сваля скърцащия прозорец и пита: - Абе бате, добра ли е колицата? - Да, защо? - отговоря оня от Бентлито - Ами виждам, че не ги карат много много... - Кажете, бихте ли искали вашите деца да приличат на Вас? — Не! За какво са ми идиоти в семейството! В училище: - Иванчо, я ми кажи азбуката. - До десет ли?