Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Шопски размисли: Като ми се доработи, седам и чекам да ми мине.
Бисери 3,238 прегледа
Следващ →

Още вицове

Научете детето от рано да отговаря на телефонни обаждания или позвъняване на вратата от непознати хора, че мама и татко са заети и чистят оръжията си. Манго, Айше и малкото цигане ходели по улицата и както си се размотавали... изведнъж цигането се спънало и паднало в една гъста и сочна кал... тогава Манго се обърнал към жена си с въпроса: - Жена.. че го къпеме ли т`ва, или че пра`им ново ?! Голяма фирма. Шефът свиква подчинените си на събрание и започва да ги разпитва нещо. След продължителна разправия викат портиера – 70-годишен пенсионер. — Ти спал ли си със секретарката ми? — Ама как, господин началник, не съм си и помислял… — Добре, тогава ти ще идеш да й кажеш, че е уволнена. Инструктират нов продавач на очила в една оптика: - Първо говориш с клиента. След това му показваш рамките на очилата. Когато клиентът си избере очилата, ще те попита колко струват. Ще му кажеш "100 долара". Ако не протестира, тогава казваш "И стъклата - още 50 долара". Ако пак нищо не каже, му казваш "Всяко!". Която работа се оставя за утре, нея дяволи я довършват.