Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Шопски размисли: Като ми се доработи, седам и чекам да ми мине.
Бисери 3,239 прегледа
Следващ →

Още вицове

Едно таралежче си вървяло с наведена глава и си мрънкало под носа: - Няма да пръцна. Няма да пръцна. Няма да пръцна. - Уви след няколко метра се чуло пръц Таралежчето се огледало виновно и продължило да си ходи мрънкайки си - Не съм аз. Не съм аз. Не съм аз .... На автомагистрала, полицай спира кола, в която пътуват пет възрастни жени. Обръща се към жената, която шофира: — Госпожо, движите се с 28 км/час. Това е магистрала и затруднявате движението. — Ами преди малко имаше табела 28. — Вижте, това е номера на пътя. Препоръчително е да карате по-бързо. В същото време полицаят оглежда останалите пътници и изненадано пита: — Какво им е? Защо са пребледнели и се държат за вратите? — Не знам. Сигурно, защото току що излязохме от път номер 260 – отговаря водачката. Таралежът: "Хайде сега ти отгоре!" Четката: "Сладък мързеливец такъв." Родителите пратили Иванчо да си учи уроците в стаята, а те самите се затворили в спалнята. Иванчо наднича през ключалката и възкликва: - И тези хора ми забраняват да си бъркам в носа! - Колко психолога са нужни да завият една крушка? - Няма значение. Важното е крушката да го иска!