Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Скъпа, къде ми е сивият пуловер? - Няма го. - Как така го няма? - Изхвърлих го... - В ред ли си? - Беше стар и ужасен, не беше за пред хората вече... - Какви ги говориш? Пет години беше хубав и изведнъж ужасен?!
Семейни 3,099 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една Мутра и една пенсионерка стоят един до друг... Бабата: - Боже, дано пенсийката да ми стигне да свържа двата края до другия месец. Мутрата: - Боже, дано камиона с наркотиците да мине... Бабата: - Боже, дано да имам пари за лекарствата. Мутрата: - Слушай кво Бабо, на ти 1000 лева, недей да занимаваш Господ с глупости. Военни афоризми с непреходна стойност: - Или ще престанете да пушите, или едно от двете! - А ти да внимаваш! Аз понякога съм нормален, а понякога безпощаден! - Атомната бомба винаги пада в епицентъра! - Кучето е животно, покрито с козина за носене на служба. - Защо псувате! После с тези ръце хляб ще ядете! - Всички отсъстващи да се строят в редица! - Главата на войника е за да мисли, а мозъка - за да разсъждава! - Не трябва да се чупи всичко - все на нещо трябва да се седи. - Що за неравен квадрат си нарисувал? Ти да не си далтонист? - Управлението на волана служи за завиване наляво, надясно и в други посоки. - Тате, учителката по математика те вика. - Какво се е случило? - Тя ме пита: "Колко е 9*7?", а аз й казвам: "63", тя пита: "А 7*9?", а аз: - Същия х*й е... - Наистина, същото е - чуди се бащата, - Добре, ще отида. На следващия ден синът пита: - Тате, а ти в училището ходи ли? - Още не съм. - Като отидеш, отиди и до учителя по физкултура. - Защо? - Имахме час, той ме накара да си вдигна вдясната ръка, вдигнах. После лявата, вдигнах я, после ме накара да си вдигна десния крака, аз го вдигнах. А сега, казва, вдигни левия. А аз му отговоря: "А на х*я ли си да стоя?" - Наистина, - казва бащата, - добре, ще отида. На следващия ден синът пак пита: - Тате, ти в училище беше ли? - Още не. - Не отивай, изключиха ме. - Защо? - Викнаха ме при директора, влизам при него, а там седят учителката по математика, учителя по физкултура и учителката по география. - А учителката по география за чий х*й е дошла? - Аз попитах същото! Звъни телефонът. - Ало, Енергото ли е? Не, ВиК. Нищо... и на вас да ви … майката! - Келнер, в бирата ми има муха! - Стига де, колко може да изпие една муха!