Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Скъпа, къде ми е сивият пуловер? - Няма го. - Как така го няма? - Изхвърлих го... - В ред ли си? - Беше стар и ужасен, не беше за пред хората вече... - Какви ги говориш? Пет години беше хубав и изведнъж ужасен?!
Семейни 3,100 прегледа
Следващ →

Още вицове

След сражението изправят войник пред военен съд. - Защо избягахте от противника? - питат го. - Бяхте въоръжен до зъби, а не се бихте! - В едната си ръка държах пушка, а в другата - граната. И двете ми ръце бяха заети. Какво можех да направя на врага - да го ухапя ли? По повод изказването на ББ: "Във всяко сако бъркам и вадя лентички, като фокусник съм" Българската Психиатрична Асоциация отказа да коментира. Двама приятели си говорят: - Вчера гледам две големи момчета бият едно по-малко!!! - И? - Ами намесих се. - И какво стана? - Какво може да стане? Пребихме го. - Ало, обаждаме се от автосервиза. Жена ви дойде да остави колата за ремонт, но ние не знаем, кой ще ... - Ясно, за колата ще платя аз. - Не за това се безпокоим. Искаме да знаем, кой ще плати за ремонта на сервиза? Ако ви считат за млад и перпективен служител, значи вие свършвате доста работа за значително по-малко пари.