Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се Нане и Вуте, заприказвали се и Нане пита Вуте какво работи. - Научен работник! - Е кво е научен работник? - пита Нане - Глей са, правим разни опите и документираме.Та значи фанахме една стоножка, откинем и единио крак и речем: "Oди ма!", "Она оди". И ния пишем у протоколо -"Она оди " После откинем и още един крак и пак й речем: "А оди ма!", "Она па оди"... И ния пешем "Она па оди" И така доде и откинем сите крaка Викаме й: "А оди ма!" Она ни мърда ни шава, И ния пишем у протоколо: "Она оглуше"
Нане и Вуте 15,369 прегледа
Следващ →

Още вицове

На изпит в Медицинска академия: - Колежке, какво можете да ми кажете за мъжкия полов орган? - Ами, струва ми се, че това е една такава кост към 25 сантиметра. - Да-а-а, че е кост, наистина ви се струва, а за останалото просто сте извадили късмет... Парите са това, което бездарниците използват за да са на ниво. Потребител на интернет доставчик се обажда на support администратора поради проблем с интернета. След като администратора изслушал потребителя отговорил: - Виждам какъв е проблема. Моля хванете мишката и натиснете с левия бутон на "my computer". - Но аз имам два леви бутона! - Ами тогава завъртете мишката с 45 градуса надясно. - А, но така е много по-удобно! Разговор между съпрузи: - Скъпа заминавам командировка. - казал мъжът. Съпругата го попитала: - Скъпи, нали ще си ми верен? Съпругът отговорил: - Скъпа, аз съм адвокат, не съм гадател. Когато пиеш трябва да си знаеш мярката. Иначе може да изпиеш по-малко.