Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Само в нашата страна може да се чуе следния диалог: - Здравей, какво правиш? - Нищо, на работа съм.
Други 2,249 прегледа
Следващ →

Още вицове

Професорът: - В нашата поредица от лекции днес ще разгледаме темата "Лъжа". Случайно да сте чели книгата ми по този въпрос? Студентите: - Да-а. - Отлично сте подготвени по темата. Книгата ми още не е излязла от печатницата. Въпрос: Що е то русо и умно? Отговор: Кокершпаньол. Мутра лежи в болница с разстройство. Лекарите са му предписали строга диета. Влиза медицинска сестра и носи паница с някаква бистра супичка.. - К`во е т`ва, ма? Ти да не си луда? Я да ми донесете свинско със зеле, луканка, филенце и такива нещица. Т`ва нема да го ям.... - крясва мутрата и хвърля чинията по сестрата. Сестрата разплакана отива при лекаря и се оплаква. - Мдааа, така няма да се оправи пациентът. Да му се направи клизма! - нарежда лекарят. Двама яки санитари хващат мутрата, връзват го за леглото и му правят клизма. След като приключва цялата процедура, мутрата се завива през глава, вади телефона и тихичко се обажда: - Тиква, ти ли си? Я вземи още двама и елате да ме изнесете от тая болница. Тия са луди, бе! Каквото не изядеш ти го наливат в задника.... Обаждане при ветеринаря: - Сега при вас ще дойде тъща ми със стара кучка. Направете й някаква инжекция с най-силната отрова, така че да не се мъчи и веднага да умре... - А кучето ще може ли да се прибере само? Пиков час, претъпкан градски автобус, един мъж от правостоящите казва на жената до себе си, също правостояща: - Госпожо хванете се за дръжката, за да не паднете! - Че аз вече съм се хванала! - Абе Вие добре сте се хванала, но аз ще слизам! ! !