Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Купувач пита в магазина: - Другарю продавач, имате ли самобръсначки? - Нямаме. Купувачът си тръгва, а вторият продавач пита първия: - Защо му каза, че нямаме самобръсначки като имаме? - Егати селянина, като ми вика "другар" да ходи да се бръсне със сърпа!
Политически 3,112 прегледа
Следващ →

Още вицове

Майка уговаря детето си да яде рижа: - Защо не ядеш? Не обичаш ли рибка? - Не, мамо! Не я ям, защото много я обичам! Срещат се двама приятели през деня след запой у единия, който е нещо яко нацупен. Другият го пита: -Копеле, кво става, що си ми сърдит? -Е кво няма да съм ти сърдит, снощи метна хамстера ми през прозореца и извика "Пикачу, избирам теб"... Дълги години все се повтаряла приказката за гаргата и сиренцето, дето лисицата все успявала да я излъже и да й го вземе. Най-накрая гаргата решила да не се вързва и да не си отваря устата като дойде лисицата. И така, седи си на клона гаргата със сиренцето в уста. Лисицата се задава, гаргата още веднъж се зарича да не проговори този път. Приближава се лисицата, взима един прът и без да пита удря слисаната гарга по главата, тя пада в несвяст и отново изгубва сиренцето. След малко се свестява и си казва: — Брей, те много съкратили приказката бе… Двама каубои яздят през прерията. Изведнъж чуват женски глас, който вика за помощ. Приближили се и гледат за един кактус завързано младо, красиво момиче и то им казва: - Момчета отвържете ме, моля ви! - А ти как ще ни платиш? - В натура... - Джо, трябва ли ти натура? - Не. - Да вървим тогава... След малко. - Слушай, Бил, а какво е това натура? - Представа нямам... - Да се върнем да попитаме. Върнали се. - Ей, момиче, а каква е тая натура? - Ами, вие ще ме отвържете, ще идем зад кактуса, там аз ще си сваля сутиена, гащите... - Джо, сутиен трябва ли ти?.. - Защо петък, 13, се смята за лош ден? - Защото в този ден се събират всички вещици, киликандзери, русалки, фурии, самодиви, вили-самодиви и беснеят до зори. - Виж ти... Какво съвпадение! Няма да ми повярвате, за малко да го сбъркам с осми март!