Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Баща води дъщеричката си в зоопарка. Момиченцето пита: - Тате, ще ми купиш ли това кенгуру? Бащата отговаря: - А с какво ще го храним? - Няма проблем - убедено отговорило момиченцето - На табелката пише: "Не хранете животните!"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Двама слаботелесни на фитнес... - Глей го тоя? - Да бе! Много е здрав вдига цял потник!!!
Разни
03.10.2017
1,848 прегледа
Следващ →
Още вицове
В сайта за запознанства: Търся човека, който ще ме приеме такава каквато съм. p.s.Снимката е чужда.
Белокож отива в индианско селце за да опознае нравите на индианците. При разговор с вожда става въпрос за образуването на имена. Вожда казва: - Ето, това е най-големия ми син. Казва се Орлов Полет. Кръстихме го така, защото докато го зачевахме с майка му, един орел прелетя над нас. Това там пък е нашата дъщеря Ягуарски Скок, защото когато я зачевахме с майка й, един ягуар скочи над нас.... В това време най-малкия син на вожда дочул разговора и попитал: - А тате, тате, мен защо сте ме кръстили така? - Спукана Гумо, ти ще мълчиш и няма да прекъсваш баща си докато говори!
Англичанин, французин и българин в командировка. В течение на разговора всеки споделя как разбира дали жена му е изневерявала докато го е нямало: Французинът: - Ами аз наемам частен детектив. По цял ден следи жена ми и като се върна ми дава отчет. Англичанинът: - Аз залагам на високите технологии. Уеб камери в спалнята, микрофони в чантата... от всякъде мога да проверя. Българинът: - Ама как може да давате пари за глупости бе! Аз като се върна, първо отивам при съседката и и забивам въпроса "Ти що кръшкаш на мъжа си ма? "... и се почва веднага "Аз ли кръшкам бе! Че то моето кръшкане ли е? Ти твоята хубостница да я знаеш докато те нямаше...."
Родители - деца: 4 клас: "Написа ли си домашното?" 9 клас: "В портфейла ли си ми ровил?" 11 клас: "Ходи ли днес на училище?"
Блондинка се явява на изпит в Музикалната академия. Един от изпитващите казва: - Значи Вие сега ще застанете с гръб, а ние ще натиснем един клавиш на пианото и вие трябва да познаете…. Обръща се тя, чува се тон. Обръща се с лице към комисията, поглежда ги един по един и в един момент посочва един от професорите и тържествуващо казва: - Ти го натисна!