Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Внук видял дядо си да чете некролозите във вестника и му казал: - Дядо, дядо... Пак ли си във Facebook-а?
Програмисти 2,927 прегледа
Следващ →

Още вицове

Между две блондинки: — Жак Сегела твърди, че репутацията зависи от сърцето, не от ума. — Чак сега разбрах защо любовницата на шефа е с толкова голям авторитет. Борец минава покрай един строеж. Изведнъж от горе пада една тухла и туп - удря го по главата. Той си отупва косата, обръща се нагоре и вика: - Ей, по внимателно бе! Ами ако беше минал някой човек... Поговорка на деня: Не е луд Вълка, а СОС(столичен общински съвет) се прави на луд...за да платят софиянци три милиона лева повече на Вълка. ---- Вълкът си чака още един "Майбах" и едно "Бугати" и чак тогава генералът ще го изгони вече... ---- Неизвестен служител на столична община дари три милиона на Кумчо-Вълчо... Двама луди си играят на война. По едно време единият насочва към другия една пръчка и вика: - Бум, бум! Падай, убит си! - Как ще съм убит бе? Ти да си чувал за умрял танк? - На вниманието на всички изпълнители! Бъдете внимателни, по време на концерта третият микрофон ЩЕ РАБОТИ!