Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Как си пие уискито американецът: Слага в една чаша лед, налива малко уиски и полекичка го пийва, отпивайки и от сода. Как си пие уискито българинът: Сяда и изпива сам цялата бутилка уиски. На сутринта става, гаврътва содата на един дъх, слага си леда на главата и отива на работа.
Любими Герои 3,500 прегледа
Следващ →

Още вицове

Чакам те, а ти все не идваш! Чакам те - така ме подлудяваш! Изнемогвам...ръцете, нозете, тялото ми измъчваш! Толкова исках да съм в теб!Но пред мен е само вратата на мечтанието.... Кога ще дойдеш асансьоре?! Народно поверие. Ако от сутрин до вечер по пейките в парковете е пълно с деца с бири в ръка и цигари в устата - значи е почнала лятната ваканция. Кой инат е по голям,женския или магарешкия?! Акъла не ми го побира това-да стоиш на маса пълна с мезета,а да ядеш ябълка и от 10 вида налична бира да предпочетеш вода!? - Жената ми подари заек за рождения ден...Какво ли може да значи? - Учи се! Два бацила се срещат в дебелото черво и единия казва на другия: - Колега, насам идва мощен антибиотик-чувам скърцането на зъбите на обезглавените от него наши колеги идвай с мен да се скрием в черния дроб?! - Крий се където щеш, хващам първото лаино и тръгвам на околосветско пътешествие. - отговорил му другият бацил.