Двама арабски министри обсъждат колко са им глупави слугите. Единият министър вика слугата си и му казва:
- Али, отиди вкъщи да видиш дали съм там.
И Али тръгва да проверява.
- Наистина е много глупав - казва другият министър. - Можеше да провери по телефона.
Един дядка отива да си вземе пенсията ама си забравил паспорта.И онази жена му казва:
Съблечете си ризата,защото сивите косми са доказателство.И ще ти дам пенсията без паспорт.
Върнал се и казал на бабата и тя му казала:
Че защо не си розкопча и панталона ще ше да тидаде пенсия и по инвалидност.