Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Изявление на премиера: - За последната година в нашата страна значително са се повишили доходите на гражданите, снижила се е инфлацията, повишила се е раждаемостта... - Извинете, господин Генерал, държите наопаки графиките.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
На лов. Ловец към друг: - Ходи и виж, що за звяр застрелях. След малко се връща: - Не знам що за звяр е, но по паспорт фамилията му е Иванов.
Семейни
03.10.2017
3,512 прегледа
Следващ →
Още вицове
В семейство на чукчи внезапно се родило умно дете! Цялото село позорно го изгонило. Така се появили японците...
Един арабин вървял през пустинята, обаче нямал вода. Толкова бил жаден чееее... Вървял, вървял и видял една сергия. Отишал там и казал на кубинеца дето продава вратовръзки: - Искам вода. - Немам вода. - Ко имаш? - Вратовръзки. - За кво ми е вратовръзка в пустинята, не ми трябват тъпите ти вратовръзки. Искам вода! Кубинеца казал: - Еми братко ей там има един ресторант там дават вода. Арабинът отишъл и след 3 дена се върнал на четири крака. - Какво стана дадоха ли ти вода? - Не. Брат ти каза че трябва да вляза със вратовръзка.
Жена в магазина изведнъж почва да вика: - Охрана! Крадат! Крадат! Викат полиция. Ще правят протокол, какво се е случило? Жената: - Пазарувайки в магазина стоки една пета от цената я давам на държавата като ДДС, а за някои стоки отделно има и акцизи. И плащам за това със заработени пари, от които почти половината е удържана за данъци. И изведнъж като го проумях почнах да викам...
На лекция по математика в УНСС професорът рисува знака за интеграл на дъската и казва: - Това е интеграл. В МЕИ-то даже и го решават.
Странно. Днес шефът разказа виц и всички се скъсаха да се смеят. А аз вчера казах същия виц, и даже никой не се усмихна. Може ли пък да нямам чувство за хумор?