Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Срещат се двама приятели. Единият се оплаква: -Знаеш ли, жена ми е бременна за четвърти път. Опасявам се, че ще се роди китайче. -Това пък как ти хрумна? -Ами, четох, че всяко четвърто дете на този свят се ражда китайче. -Глупости говориш. Ти си българин, жена ти е българка, откъде накъде детето ти ще е китайче? -А, защо предишните три са китайчета?
Семейни 3,356 прегледа
Следващ →

Още вицове

В Перник открили паркинг на няколко нива. До най-горното ниво се достига, след като избиеш всички противници. - Как се казва най-новата стойка в "Кама Сутра"? - "Френски скитник" - жената се съблича, застава на "мост", а мъжа ляга отдолу и... заспива. Отива един при шефа на цирка: - Мога да правя един супер номер. Качвам се най-горе по купола и от там скачам надолу с главата без никакви предпазни средстава. Ставам и се покланям на публиката. Ще ме вземете ли? - А колко ще искате за това? - Триста долара за всеки скок. - Трябва да се види. Отиват в цирка, качва се онзи и скача, както казал - страшен удар долу на земята, едвам става на крака. Директора: - Не е зле. Значи триста долара. - Три хиляди. - Как три хиляди? Нали казахте първо триста. - Тогава още не бях пробвал... Пристига в български завод японец - на обмяна на опит. Гледа навсякъде, обикаля, записва... След един месец го питат: - Е, какво ви харесва при нас? - Ами децата... много хубави дечица имате. - А нещо друго? - Ами как да ви кажа... Абе много хубави деца имате. - Може би не ни разбрахте. Имаме предвид - нещо от производството ни харесвате ли? - Ами много хубави деца имате... Обаче всичко, което го правите с ръцете си, е ужас... - Въведох 4-цифрен код за защита на телефона, но не го помня. Какво да правя? - Ще ви се наложи да отидете в сервиз. - A, дали да не взема отново да се напия, може и да си спомня какво съм въвеждал!!!