Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако преди 20 години знаех, че в магазините ще има толкова полуфабрикати за бързо приготвяне в микровълнова, то нямаше да се мина да се оженя!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
Камилата и кравата си говорят. Камилата казва: -Хайде да отворим млечен бар -От къде ти хрумна тази идея?-недоумява кравата. -Ами много просто-от тебе-млякото,от мен-седалките!
Животни
03.10.2017
2,108 прегледа
Следващ →
Още вицове
Пътували в един влак, французойка и чукча.През цялото време чукчата издавал звуци..."брррррррррррр, бррррррррррррррр...." Французойката си мислела:"...какво ли иска тоя...сигурно секс..".Минали 2 часа, чукчата не спирал, на жената и писнало и му казала:"ок, хайде, ама само веднъж и бързо..."Чукчата я погледнал и казал:"бр!"
Една жена имала две деца. Едното се казвало Мозък а другото Да ти е*а майката. Веднъж двамата отишли в парка и Мозък отишъл да пикае в храстите а Да ти е*а майката го спрял един полицай и го питал: -Момче, как се казваш? -Да ти е*а майката! -А бе, момче, къде ти е отлетял мозъка? -Ей го там, пикае в храстите!
- Тате, тате, хайде да отидем на цирк, - За какво, сине, някакви си глупости да показват. - Гледах рекламата, там едни голи каки яздят лъвовете. - Може пък да отидем, отдавна не съм виждал лъвове.
Две журналистки чули от колежката си, че овчарите били много надарени… И взели че отишли при тях. Хванали двама да си приказват и по едно време питали: - А как издържате толкова време без жени? Овчарите ги посграбчили и им казали дяволито: - Ами нали идват журналистки… - То хубаво, ама за да не забременеем - трябва да сложите ето тези нещица (презервативи). Ония двамата се почесали… па ги сложили и оправили журналистките. След няколко месеца - седят, пушат табак и единият казва: - Абе брато - на тебе пука ли ти дали ония двете ша забременеят? - М"чи не. Що да ми пука. - Ми кво ша кайш да земем да ги свалим тия гуми вече!
Иванчо отива в пустинята... Изведнъж вътрешният му глас казва: - Иванее, копай, тук има злато!!! Копал, копал Иванчо... няма злато... След малко вътрешният глас отново казва: - Копай, тук има злато!!! Пак нищо нямаа...?! Така няколко пъти и нищо... Накрая вътрешният глас отново казва на Иванчо: - Копай, тук има злато!!! Иванчо копал копал и накрая намерил много злато... В тозии момент вътрешният му глас учудващо отвърнал: - А...?!