Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Сутринта е онази част от деня, в която завиждаш на безработните! ---- Реплика на Неделчо: от 1-ви до 5-ти е онази част от месеца, в която безработните ти завиждат...
Бисери 2,866 прегледа
Следващ →

Още вицове

Момиче влиза в автобус(то плаче). Питат го защо плаче. То им отговаря: -Кенефа падна върху мама! На следващия ден пак влиза там (смее се).Питат го защо се смее. То отговаря: -Дядо пръдна и кенефа гръмна!!! "Бавни и смирени" - Политически правилната версия на "Бързи и яростни" - Татко, викат те на малка родителска среща. - Как тъй малка бе? - Аз, ти и директора. - Защо? - Подпалих кабинета по химия. След няколко дни. - Татко, пак те викат. - Защо? - Взривих кабинета по физика. След още няколко дни. - Татко, пак те викат. - E, тоя път няма да отида. - Ми прав си, кво ще правиш в тези развалини. Една хлебарка както си ходела се обърнала и эапочнала да мърда с крака. Покрай нея минала друга хлебарка и я попитала: - К`во ти става бе, Райд ли? - Не бе, Брейк. Руснак яде сандвич. Немецът го моли да му даде, защото е много гладен. Руснакът му казва, че ще му даде, ако изпие ето тази кофа с вода. Немецът я изпива и пак се моли. Руснакът, преполовил сандвича, му се заклева, че ако изпие още една кофа и ще му даде. Немецът я изпива и...мълчи. Руснакът: - Е, какво, искаш ли сандвич? - Тцъ! - Видя ли! Ти си бил жаден, а не - гладен!