Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Едно време гърците са разрушили Троя, Персия, Египет, Финикия, Вавилония... Сега дойде време и на Европейския съюз...
Бисери 3,922 прегледа
Следващ →

Още вицове

Парите не ме вълнуват. Те ме успокояват. Софтуера е като секса - най-добре е когато е безплатен!!!!!! Станало корабокрушение. На един сал се спасили само четири души - един негър, един руснак един българин и един американец. Обаче на сала нямало място и за четиримата и американеца предложил да изхвърлят негъра на акулите. - А не - казал руснака - това е расизъм. Ще задавам въпроси и който не отговори той ще е. Обърнал се към американеца. - Кой победи във Втората световна война? - Русия! - казал американеца и се спасил. - Колко милиона жертви даде Русия във войната? - попитал пак руснака българина. - 50 милиона - казал той и отървал кожата. Дошъл ред на негъра: - Имена и адреси на жертвите - казал руснака. Дядо Бог решил да разхвърля малко тъпанари из университетите в страната. Взел един самолет под наем и започнал акцията. Минали над Софийския. Помощникът попитал: - Дядо Боже, тук колко да хвърлим? - Пусни 2-3 хиляди! Изсипали ги. Минали над шуменския, помощникът пак пита: - Ами тук каква бройка да пуснем? - Айде да са 1-2 хиляди! - рекъл Господ. По едно време прелетели над ПУ "Паисий Хилендарски". - Господи, ами тук? - Абе ти луд ли си, бе? Та ние от тук ги товарим. Две баби си говорят и едната пита: - Гледа ли Титаник, ма Пенко? - Гледах го Митро, ама щеше да е по хубав, ако вместо Леонардо Ди Каприо играеше Брус Уилис. - Ама, Пенко, ако играеше той щеше да спаси кораба.