Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Страхливият Робин Худ надничал в живота на богатите и разказвал на бедните.
Бисери 2,874 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се Нане и Вуте, заприказвали се и Нане пита Вуте кaкво работи - Научен работник - Е, кво е това научен работник - пита Нане. - Глей са, правим разни опите и докоментираме и протоколираме. Та значи фанахме една стоножка, откинем и единио крак и речем "Оди ма!". Она оди. И ние пишем у протоколо - "она оди". После откинем още един крак, пак и речем "А оди ма!". Она па оди и ниа пишем у протоколо "она па оди". И така доде й откинем сите крака. Викаме й "А оди ма!", а она ни мръда, ни шава. И ние пишем у протоколо "она оглуше"... - Докторе, кога ще ме изпишат, вече колко месеца лежа в болницата? - Още е рано. С вашето състояние не сте за изписване. - Докторе, но аз се чувствам отлично! - Аз нямах предвид здравословното ви състояние. Не плачи, момченце мило, ето давам ти лепило. Попитали радио Ереван: - Защо в китайските ресторанти няма неплатени сметки? А, от радиото отговорили: - Защото готвачите са нинджи! Пожелания за 8 мартБъди винаги добра! Бъди цвете, светлина! Бъди топъл скут и вяра! Бъди ХУБАВА ЖЕНА!