Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо подариха на медиците апартаменти, пари, почивки и други? - За да не тръгнат пак за Либия.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Страхливият Робин Худ надничал в живота на богатите и разказвал на бедните.
Бисери
03.10.2017
2,873 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един човек видял на гарата свой познат и го попитал: - Защо ти е така черно лицето? - Целувах влака, с който замина тъщата - отговорил той...
Млад мъж отива при семейството на приятелката си. Почуква на вратата и му отваря бащата на момичето. - Добър вечер! - казва бащата. - Защо си тук? - Дошъл съм да поискам ръката на дъщеря ви. - И защо? - пита бащата. - Защото мойта вече се умори.
Студент се стяга да ходи на море. Приятелите му казват: - Вземи да си купиш един куфар. - Защо? - Ами да си сложиш там бельото, панталон, риза, сако... - Е тогава с какво ще се облека?
Стандартна ситуация - съпруг се връща от командировка, съпругата е с любовник. Любовникът е на терасата. Мисли: "Какво да правя - да бях мушица, да не се забелязвам??" Глас свише: Дръпни си х** и ще станеш. Така и направил младия любовник. И наистина се првърнал в мушица. Не му стига обаче и си казва: "Ех, сега да можех и да излетя оттук!" Отново гласът свише: "Дръпни си *** още веднъж и ще излетиш!" Така и станало - излетял от терасата и кацнал на тротоара. И пак мисли: "Сега ако можех да се превърна отново в човек.." Дръпнал ГО! Гласът свише мълчи! Дръпнал отново! Гласът отново мълчи! Дърпа! Мълчание! Дърпа по-настървено! И тук гласът проговорил: - Млади човече, не стига че спите по време на моята лекция, ами и онанирате...
Двама полицаи гонят един бандит. Бандтита се скрил в една детска градина и сяда да яде при малките дечица. Намират го полицаите и му казват: - Папкай папкай, че буто чака!