Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Извинете, правите ли свирки на непознати??? - Не! - Приятно ми е аз съм Данчо!
Разни 1,712 прегледа
Следващ →

Още вицове

Трима отшелници живеели самотно в пустинята. След всеки седем години един от тях имал право да каже по едно изречение. Минали седем години и първият казал: - Ех, че ми се яде спанак! След още седем години вторият казал: - Ех, че ме се яде спанак!... Като изменали още седем години и дошъл ред на третия, той казал ядосано: - Стига с тоя спак, бе! Надухте ми главата с него! Обява: "Самотен мъж много иска да намери своето щастие" Отговор: "Вашето щастие е в ръцете ви." В едно село пристигнал нов поп.Той решилда се запознае със съселяните си и започнал да влиза от къща в къща.Стигнал до последната къща в селто и почукал.От въгре се чул нежен и съблазнителен глас: -Ти ли си "ангел мой"? Попът отговорил: -Не, но съм от същата фирма. - Докторе, грух-грух, каква е разликата между свинския грип, грух-грух, и обикновения грип? - Уважаеми, грух-грух, свинският грип на практика, грух-грух, по нищо не се различава от обикновения! Да правиш секс след двадесет бутилки бира е както да играеш билярд с канап.