Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Съпруга била в леглото с любовника си, когато чула, че мъжът й завърта ключа в ключалката. - Остани тук - казала тя. - Той е прекалено пиян и изобщо няма да те забележи. И естествено, съпругът се метнал в леглото, без да забележи любовника. След няколко минути обаче през алкохолната мъгла видял, че изпод одеялото стърчат шест крака. Той се обърнал към жена си: - Ей, в това легло има шест крака. А трябва да са четири. Какво става? - Глупости - заявила съпругата. - Толкова си пиян, че не можеш да броиш. Стани от леглото и пак опитай. От там ще виждаш по-добре. Мъжът й станал от леглото и започнал да брои. - Едно, две, три, четири. Знаеш ли, права си.
Пиянски 2,160 прегледа
Следващ →

Още вицове

Гледам, колко много бутици, ресторанти, казина са с имена на чужди градове, провинции и области - Бразилия, Бавария, Тоскана, Неведа, Париж... Интересно, а дали в Италия, Германия, Щатите или Франция има модерни заведения с имена Перник, Дупница, Пазарджик... На едно семейство гардероба в спалнята скърцал, но само като пред блока минавал трамвая. Веднъж мъжът бил в командировка и жената решила да вземе инициативата в свои ръце и извикала дърводелец да ремонтира гардероба. Гледал майстора, гледал, но нищо видомо нямало и решил да влезе вътре, за да огледа къде е проблема. Разбира се в този момент се връща съпруга, отваря гардероба да си окачи палтото и заварва майстора вътре, който с треперещо гласче го пита: - Сега ако ти кажа, че чакам да мине трамвая ще ми повярваш ли? Семейство си купува нова кола. Бащата качва шестгодишния си син, за да го повози. След завръщането малкият се хвали на майка си: - Беше много хубаво. По пътя изпреварихме трима идиоти, седем говеда, петима глупаци, девет мърльовци и една маймуна! В болницата пациент пита доктор: - Докторе, ще умра ли? - Я не бъдете такъв песисмист, Имам за вас две новини. Лоша и добра, с коя да започна? - С добрата! - Имате много добре развита интуиция! Пингвин и зебра отиват при фотограф. - Цветна ли снимка? - Не, стига и черно-бяла.