Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Става наводнение и пращат при дядо поп хора да го измъкнат. - Не - отказва попът, аз тук ще се моля на Господ, Той ще ме спаси! Нивото се покачва и пращат лодка: - Дядо попе, ела бе! Още можеш да се измъкнеш! - Не, аз тук ще се моля на Господ... Водата вече залива църквата. Идва полицейски катер: - Дядо попе, последен шанс, качи се! - Не, аз тук ще се моля на Господ, Той ще ме спаси... Попът се качил вече на камбанарията, идва хеликоптер: - Дядо попе, моля те бе човек, ще се удавиш! - Няма, няма, аз тук, горе, ще се моля на Господ той ще ме спаси! Всички си отишли, водата заляла всичко, с последни сили попът се е хванал за кръста на покрива на църквата и се моли: - Абе, Боже! Аз толкова Ти вярвах, така Ти се молих, защо не ми помогна? Отгоре се чува гневен глас: - Абе, идиот! Аз що транспорт изпратих за тебе!
Семейни 2,369 прегледа
Следващ →

Още вицове

Навръх Нова Година (2000) пътнически самолет лети над океана. Точно в полунощ капитанът поздравява пътниците: - Дами и господа, да ни е честита Новата Година! Благодарим ви, че избрахте да летите с нашата авиокомпания. В момента се намираме на 7 000 метра височина, температурата навън е -50 градуса, а скоростта ни е… хм… мамка му… не може да бъде… а стига бе… случайно да има някой програмист на борда? Изпит в медицинският институт. Професор пита студент: - Колега, избройте моля, стандартното оборудване на медицински кабинет. - Спирт, кушетка, медицинска сестра. Светлината в края на тунела се оказа светещ надпис: "Изход няма". Двама ловеца на варда и единия казал на другия. -Мойта жина сиа или плете или са ибе! Другият хвърлил пушката и побягнал. -Къде хукна бе к’во стана? -Мойта не можи да плетеееее! Едно момченце се прибира в тях и вика на майка си: - Мамо, мамо, имам 6 по математика! - И кво от това, нали си болен от рак!