Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Във вагон пътуват двама тексасци. На една гара излезли от купето да си наквасят гърлото. Върнали се, гледат- местата им заети. Помолили пътниците да ги освободят, но те отказали. Тогава единият от тексасците извадил пистолета си и извикал: - Броя до три!!! Едно! Две! Пътниците се изпарили моментално. Приятелите седнали на местата си и единият философски отбелязал: - Ето заради такива нахалници, на нас тексасците ни е излязла лоша слава.
Разни 2,096 прегледа
Следващ →

Още вицове

По истински случай :-)... На един приятел детето вчера вечерта проходило, той така го отпразнувал, че едвам ходел накрая на вечерта... --- А днес, заради вчерашното празнуване, се проведе спотанен флашмоб за шкембе чорба... Излиза студент от изпит. Колегите му го питат: - Е, какво стана? - Мисля, че изкарах. - А какво те пита? - Знам ли - питаше ме на английски. Американец, евреин и немец трябва да си познаят бебетата. Влиза немецът и излиза след минутка със своето бебе, разпределил другите бебета - на американеца и еврейна. - Как позна, бе? - Ами, много лесно. Влязох и извиках "Хайл Хитлер", при което моето вдигна ръка, еврейчето се насра, а aмерикачето започна да му лиже задника. Съпруг се прибира вкъщи. — Знаеш ли какво казват? – пита жена си той. – Нашият портиер бил спал с всички жени от блока, освен с една! Жена му отвърнала: — Това трябва да е онова момиче от трийсет и шести апартамент – никой не си пада по него. Срещат се две приятелки: - Дъщеря ми се среща с един младеж. - Така ли? Харесваш ли го? - Ами млад е, възпитан, симпатичен. - Не става дума за това. - Има апартамент, хубава кола, добра заплата. - О, да! Много е хубав!