Седят на пейката две бабки и си говорят.
- Мали Сийкееее, да знаеш какви ги вършат тва днешните млади!
- Кви ма, Пенке?
- Ух, остави се! Правят френска любоФ!
- Алелееее, и какво е тва, ма Сийке?
- Ами...дето пикат, там лижат!
- Не думай! А... капака барем дигат ли го?
Отива един на лекар:
-Докторе, отрежете ми половината! - и си изважда достойнството, което е около 1 метър.
Докторът го гледа и не може да повярва на очите си ... направо не може да проговори ... казва:
-Как така? Ама вие трябва да се гордеете!!!
-Вижте какво, докторе, на нас двамата не ни достига кръв. Когато той става - аз падам!