Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се две блондинки и едната казва на другата: - Скъпа, от където и да мина всички ми казват, че съм била боклук. Какво да правя? След дълъг размисъл другата и отговаря: - Ами, не минавай през такива места където те познават.
Блондинки 3,553 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бягали си 3 коня из прерията, мама кон (кобила), тати кон (жребец) и малко жребче, но изведнъж както си бягали стигнали края на каньона и се опитали на спрат галопа си, но жребчето не успяло и паднало в пропастта. Майката си казала: "Какво да правя без сина си, няма смисъл да живея"- и скочила. Таткото си казал: "Като нямам семейство и аз няма да живея"- и той скочил в пропастта, а от долу се чул глас: - Авее, кой ме замерва с коне бе? Семеен скандал на сред улицата. Мъж вика на жена си. - Ти за нищо не ставаш. Една стотинка не струваш!!! - Не е вярно струвам! - отговаря жената ядосана - Нищо не струваш, ся ще ти покажа - казал мажа и се доближил да едно такси. - Извинете колко ще ми вземите до вкъщи? - 5лв. - отговорил таксиджията. - А със жена ми? - попитал мъжа. - Пак 5 лв! - твърнал таксиджията. - Е на, видя ли ма, една стотинка не струваш!!! - Какво е импийчмънт? Чувам, че щели да искат на Гоце? - Това е като, когато Моника на Бил Клинтън... - И коя е нашата Моника? - Няма нашенска Моника, сега Гоце ще имитира Моника пред ББ, за да отърве импийчмънта. Един слон и една мишка решили да се поразходят заедно в джунглата. Вървяли, вървяли, отплеснали се в разговори и не обръщали внимание къде всъщност отиват, когато изведнъж слонът паднал в дупка. — О, боже ! Какво ще правим сега. Не мога да се изкача обратно сам. — Не се тревожи. Ще изтичам обратно в града, ще докарам Поршето ми и ще те измъкна от там. Изтичала мишктата до града, докарала Поршето, вързала една верига за бронята и хвърлила другия край на слона. Слонът се изкачил по веригата. — Благодаря ти, благодаря ти, приятелю ! — Удоволствието е мое. Хайде да продължим да се разхождаме. Слонът се съгласил, но когато се обърнал към мишката, хоботът му блъснал мишката в дупката. — О, боже! – пропищял слонът – Какво ще правим сега, аз съм твърде голям, за да се побера в Поршето. — Не се тревожи. Хвърли ми пениса ти и ще се изкача по него. Слонът метнал пениса си в дупката, мишката се изкатерила и те продължили разходката си. Каква е поуката от тази история? „Ако имаш достатъчно голям пенис, не ти трябва Порше“ Грозни жени няма! Има малко козметика или ....малко пиене!