Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какъв е размера на харддиск който може да побере всичкото порно в Интернет? - Един мастурбайт!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Срещат се две блондинки и едната казва на другата: - Скъпа, от където и да мина всички ми казват, че съм била боклук. Какво да правя? След дълъг размисъл другата и отговаря: - Ами, не минавай през такива места където те познават.
Блондинки
03.10.2017
3,553 прегледа
Следващ →
Още вицове
Бягали си 3 коня из прерията, мама кон (кобила), тати кон (жребец) и малко жребче, но изведнъж както си бягали стигнали края на каньона и се опитали на спрат галопа си, но жребчето не успяло и паднало в пропастта. Майката си казала: "Какво да правя без сина си, няма смисъл да живея"- и скочила. Таткото си казал: "Като нямам семейство и аз няма да живея"- и той скочил в пропастта, а от долу се чул глас: - Авее, кой ме замерва с коне бе?
Семеен скандал на сред улицата. Мъж вика на жена си. - Ти за нищо не ставаш. Една стотинка не струваш!!! - Не е вярно струвам! - отговаря жената ядосана - Нищо не струваш, ся ще ти покажа - казал мажа и се доближил да едно такси. - Извинете колко ще ми вземите до вкъщи? - 5лв. - отговорил таксиджията. - А със жена ми? - попитал мъжа. - Пак 5 лв! - твърнал таксиджията. - Е на, видя ли ма, една стотинка не струваш!!!
- Какво е импийчмънт? Чувам, че щели да искат на Гоце? - Това е като, когато Моника на Бил Клинтън... - И коя е нашата Моника? - Няма нашенска Моника, сега Гоце ще имитира Моника пред ББ, за да отърве импийчмънта.
Един слон и една мишка решили да се поразходят заедно в джунглата. Вървяли, вървяли, отплеснали се в разговори и не обръщали внимание къде всъщност отиват, когато изведнъж слонът паднал в дупка. — О, боже ! Какво ще правим сега. Не мога да се изкача обратно сам. — Не се тревожи. Ще изтичам обратно в града, ще докарам Поршето ми и ще те измъкна от там. Изтичала мишктата до града, докарала Поршето, вързала една верига за бронята и хвърлила другия край на слона. Слонът се изкачил по веригата. — Благодаря ти, благодаря ти, приятелю ! — Удоволствието е мое. Хайде да продължим да се разхождаме. Слонът се съгласил, но когато се обърнал към мишката, хоботът му блъснал мишката в дупката. — О, боже! – пропищял слонът – Какво ще правим сега, аз съм твърде голям, за да се побера в Поршето. — Не се тревожи. Хвърли ми пениса ти и ще се изкача по него. Слонът метнал пениса си в дупката, мишката се изкатерила и те продължили разходката си. Каква е поуката от тази история? „Ако имаш достатъчно голям пенис, не ти трябва Порше“
Грозни жени няма! Има малко козметика или ....малко пиене!