Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Политиците биват два вида: 2-ро и 3-то качество.
Политически 3,108 прегледа
Следващ →

Още вицове

Генни учени кръстоха диня и хлебарка. Разрежеш динята и семките се разбягват! На симпозиум на фармацевтични комании се представя нов вид хапче. Пръв излиза представителят на Франция и казва: -Нашата компания разработи хапче, което след изпиването му, пенисът ти става 22см на дължина. Запитване от журито: -А на дебелина? Отговор: -Ние нямаме проблем с дебелината. Втори излиза екипът на Русия. -Ние направихме хапче, което след изпиване ти го прави 30см обиколка. Въпрос от публиката: Ами на дължина? Отговор: - Ние нямаме такива проблеми. Трети излиза екипът на България. -Хапчето, което изобретихме ние, след изпиване ти го прави като ПЪПЕШ. Запитване от журито: -Ама как така като пъпеш? На дължина или на дебелина. Българите отговарят: -Ние нямаме проблеми с дължината и дебелината - НА ВКУС ! Първи ден на новия набор моряци на кораба. Капитанът им обяснява: - От днес нататък аз съм ви баща, а боцмана ви е майка! Ха сте се издънили, ха съм ви разкатал майката! Господин Иванов е на ресторант със семейството си. След като всички са се нахранили, е останала една наденичка. - Ще ми я увиете ли за кучето? - пита г-н Иванов. Децата радостно възкликват: - Ура! Татко ще ни купи куче! Международен симпозиум на фармацевтите. Обсъждат се хапчета за полова потентност. Става англичанинът и казва: - Ние, господа, създадохме хапче, дето като го изпиеш - след час ти става 8 cm. Въпрос от залата: - Ама на дължина, дебелина, обиколка ли...? Англичанинът гордо отговаря: - О-о-о, господа, ние проблеми с дължината нямаме - на диаметър... Ръкопляскания в залата... Става французинът и казва: - Ние, господа, създадохме хапче, дето като го изпиеш - след час ти става 25 cm. Въпрос от залата: - Ама на дължина, дебелина, обиколка ли...? Французинът гордо отговаря: - О-о-о, господа, ние проблеми с дебелината нямаме - на дължина... Ръкопляскания в залата... Става българинът и казва: - А ние, господа, създадохме хапче, дето като го изпиеш - след час ти става като пъпеш. Въпрос от залата: - Ама как, на дължина, дебелина, обиколка ли...? Българинът гордо отговаря: - О-о-о, господа, ние проблеми с дължината и ширината нямаме - на вкус...