Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На преглед при доктора: - Свалете си гащите, ще ви меря температурата. - Ама защо? - Имаме само ректални термометри… След малко лекарят вади термометъра: - Висока температура! 39.5! - Бре… и то на сянка!
Лекари 3,405 прегледа
Следващ →

Още вицове

В два след полунощ полицай спира шофьор, превишил скоростта. - За къде сте се разбързали толкова? - Ами... бързам за лекция. - Хе-хе, че кой ще чете лекция по това време бе? - Как кой - жена ми! Мъж и жена се карат: - Ама ти си била голяма идиотка ма! - Ами идиотка ще съм, как няма да съм идиотка. Ако се бях омъжила за президент щях да съм президенша. Двама се женят, на сутринта след първата брачна нощ съпругът пита жена си: - Скъпа, какво ще закусваме? А тя отговорила: - Любов, скъпи! На обяд той пак попитал: - А, какво ще обядваме, скъпа? - Любов, скъпи! Вечерта съпругът гледа жена си седнала на парното и я попитал: - Скъпа, какво правиш? - Подгрявам вечерята, скъпи! Малкият Иванчо разказва на баща си( за тези, които не знаят - таткото на Иванчо е онзи Генко...наистина:-) - Тате, да знаеш днес какво стана в детската! - Какво? - Биха ни инжекции! - Ти нали не плака? - Не! - А защо? - Не успяха да ме догонят! “Смейте се, смейте се. Защо се смеете?” Г-жа по испански от 30 СОУ