Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Врачка към клиентка: - В близко време ви очаква голяма загуба. Възможно е да е мъжа ви. - Вече от две години съм вдовица. - Тогава чадъра ви.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
В събота сутринта, жена казва на мъжа си: - Хайде, аз ще си измия главата, а ти измий чиниите и пода.
Семейни
03.10.2017
3,046 прегледа
Следващ →
Още вицове
Жените,които си лягат на едната страна са практични жени. Жените,които си лягат по корем са интелектуални жени. Жените,които си лягат на гръб с вдигнати крака са търсени жени..
"Жените са солта на живота" - не прекалявайте соленото разваля очите!
- Какво мразят да чуват жените по време на секс? - Скъпа, прибрах се...
Радио "Ереван" пуснало анкета до всички национални радиостанции с въпрос: "Какъв максимален брой дини може да носи един средно статистически мъж ?". След известно време по-голямата част от радиостанциите отговорили, като преобладавал отговорът че един мъж може да носи най-много до четири дини: по една под двете мишници и по една във всяка ръка. "Един Арменец може да носи пет дини - оповестило радио "Ереван"- четири в ръцете и една надяната на чепа!" В този момент пристигнал и отговорът на радио "София": - Един българин може да носи девет дини - четири в ръцете и един арменец с пет дини надянат на чепа !
Горбачов поканил Рейгън на гости в Москва. Пристигнал той. Всичко имало в изобилие - девойки, хайвер, водка… На сутринта Рейгън казва: - Слушай, приятел, а има ли в Москва река? Да се изкъпем! - Абе, има, ама е забранено да се къпеш в нея. - Стига бе! Нали ти си главният тука? - Ами добре, да вървим тогава… Изкъпали се в реката. Тръгнал да излиза Горбачов от водата, а срещу него пазача. - Ти що се къпеш тука, бе? Нали знаеш, че е забранено? Сега ще платиш глоба! Горбачов: - Ама аз съм Горбачов! Пазачът: - Да бе, как пък не! Сигурно оня дето е в реката, като излезе ще каже, че е Рейгън…