Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мъж се облекчава върху улично дърво. Минувач го пита, как не го е срам? Ми, бат Бойко като не ги полива...
Черен хумор 1,632 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Здравей! Честита нова година! - Честита и на тебе! кой се обажда ? - Миче, няма ли най-сетне да научиш телефона ми. Руми съм. - Руми, нява ли най-сетне да научиш телефона на Мичето! Аз съм Галя. Добре му е на моряка - връща се от далечно плаване, а девойката го чака на брега. Добре му е на летеца - връща се от полет, а девойката го чака на летището. Добре му е на машиниста - връща се от пътуване, а девойката го чака на гарата. Само на девойката не й е добре - тичай на пристанището, тичай на летището, а от летището - на гарата... Започнала една блондинка работа като барманка. Идва клиент и казва: - Един " Бурен оргазъм" моля! Блондинката се възмущава: - Ама какво си мислите Вие? Това е прилично заведение! - Има го в менюто! Вижте! - казал клиентът. - М-да...Наистина има го в менюто. Ами тогава да вървим... Оплаква се един художествен редактор в порно списание: - Не работя, като нормалните хора - като влезе началството и вместо от порното да превключа на google.com, аз трябва да правя обратното. Всички си мислят, че българите бягат от България, а всъщност истината е, че българите бягат от българите...