Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Питат радио Ереван: - Има ли нещо по-опасно от Чък Норис? Радиото отговаря: - Нашата медия отказва да отговаря на подвеждащи въпроси свързани с лидера на партия "Атака".
Политически 3,611 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една вечер двама руснаци се напили. На сутринта единия се обажда на другия и му вика: - Ей, снощи водка пихме ли? - Пихме! - Вино пихме ли? - Пихме! - Бира пихме ли? - Пихме! - А ракетно гориво пихме ли? - Пихме! - А ходи ли до кенефа? - Не. Защо? - Ами да те предупредя да не ходиш, защото аз сега ти се обаждам от Токио... - Ти не можеш да си представиш, Клаудия, вчера в киното се скъса лентата и в залата половин час беше абсолютно тъмно! - Сигурно е станала голяма паника? - Да, когато неочаквано пуснаха тока... Мъж се връща вкъщи и гледа жена си с любовник. Баммм! - през прозореца без да се замисли. На следващия ден пак заварва жената със същия любовник - целият в бинтове и превръзки. Бамммм! - пак през прозореца. На третия ден се връща и гледа жената пак със същия. Този път се разгневил страховито и разярено тръгнал към мъжа. Любовникът казал: - Спри! Кажи какво искаш от мене! - Как какво бе, да не спиш с жена ми. - Така кажи, бе, човек! А ти само намеци, намеци... Министър Масларова реши да зардва пенсионерите с нова придобивка - безплатен полет около Слънцето - веднъж в годината...на планетата Земя... Две бабички стоели на една пейка и едната казала: - Пено! Тук не ти ли мирише на мърша? Пеноо, Пеноо...