Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
По време на празнуването на Нова година малкия Иванчо пита татко си: - А защо не купихме лимонада? - За какво ни е лимонада, нали ракия сме си купили.
Разни 1,211 прегледа
Следващ →

Още вицове

Млад мъж отива на лекар: - Докторе, помагай, не съм срал от 2 месеца. - Ето, вземи две хапчета от това и утре ще те отпусне. След една седмица младежът пак при същия лекар: - Докторе, взех ги тия хапчета, ама нищо не стана. - Добре, тогава вземи тези, но внимавай че са много силни. След още една седмица: - Докторе, пак не можах да се изсера! - Ех, как така, бе? Ти какво работиш? - Ами сега съм студент. - Ааа, така кажи, бе! На ти 10 лв., ходи се наяж някъде и се изсери едно хубаво! Един програмист перял килима на мишката.Приятелят му го заварил и го пита: -Абе ти луд ли си,що переш подложката?!? -Инсталирах си Win 2000... -И кво? -Мишката се изпoвръща! Ако видиш мечка в лозето на комшията, чакай я и в твоето. Един селянин седял покрай пътя с една овца.По едно време покрай тях минава един мерцедес,и спира.Човека от мерцедеса пита: -Ако та кача де ше сложиш овцата? А селянина му вика: -Ше я връжем за задната броня и ше я оставим да тича отзад.Тя е яко животно. Шофьора се очудил ама ко да праи,връзал овцата,качил селянина и тръгнали за най близкото село.По едно време шофьора вика: -Абе да не и стане нещо на тая овца? А селянина: -Нема не бой се, ако искаш пробай я. И човека настъпил газта.60,80,90,120.И човека погледнал отзад и кво да види овцата си припка. Тогава шофьора казал: -Абе май нещо и стана оплезила е езика. -От коя страна и виси? -От ляво. -Аа щом е на ляво тя ше ни изпреварва. Иванчо отива при баща си: - Тате, тате, откъде съм аз? Бащата се замислил и решил, че няма смисъл да го усуква и трябва да каже истината на детето. Разказал подробно за любовта и как в резултат на любовта се появяват децата. По време на разказа очите на Иванчо се отваряли все повече и повече от изумление. След края на разказа, Иванчо възкликнал: - Да, да!! Много интересно. Твоят разказ е доста по-изчерпателен от този, който ми разказа вчера Пешо. Той само каза, че е от Пловдив...