Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Въпрос: Кога си ляга да спи хакерът? Отговор: Той не ляга, а сяда, и не спи, а мисли в бавен режим.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
По време на празнуването на Нова година малкия Иванчо пита татко си: - А защо не купихме лимонада? - За какво ни е лимонада, нали ракия сме си купили.
Разни
03.10.2017
1,211 прегледа
Следващ →
Още вицове
Млад мъж отива на лекар: - Докторе, помагай, не съм срал от 2 месеца. - Ето, вземи две хапчета от това и утре ще те отпусне. След една седмица младежът пак при същия лекар: - Докторе, взех ги тия хапчета, ама нищо не стана. - Добре, тогава вземи тези, но внимавай че са много силни. След още една седмица: - Докторе, пак не можах да се изсера! - Ех, как така, бе? Ти какво работиш? - Ами сега съм студент. - Ааа, така кажи, бе! На ти 10 лв., ходи се наяж някъде и се изсери едно хубаво!
Един програмист перял килима на мишката.Приятелят му го заварил и го пита: -Абе ти луд ли си,що переш подложката?!? -Инсталирах си Win 2000... -И кво? -Мишката се изпoвръща!
Ако видиш мечка в лозето на комшията, чакай я и в твоето.
Един селянин седял покрай пътя с една овца.По едно време покрай тях минава един мерцедес,и спира.Човека от мерцедеса пита: -Ако та кача де ше сложиш овцата? А селянина му вика: -Ше я връжем за задната броня и ше я оставим да тича отзад.Тя е яко животно. Шофьора се очудил ама ко да праи,връзал овцата,качил селянина и тръгнали за най близкото село.По едно време шофьора вика: -Абе да не и стане нещо на тая овца? А селянина: -Нема не бой се, ако искаш пробай я. И човека настъпил газта.60,80,90,120.И човека погледнал отзад и кво да види овцата си припка. Тогава шофьора казал: -Абе май нещо и стана оплезила е езика. -От коя страна и виси? -От ляво. -Аа щом е на ляво тя ше ни изпреварва.
Иванчо отива при баща си: - Тате, тате, откъде съм аз? Бащата се замислил и решил, че няма смисъл да го усуква и трябва да каже истината на детето. Разказал подробно за любовта и как в резултат на любовта се появяват децата. По време на разказа очите на Иванчо се отваряли все повече и повече от изумление. След края на разказа, Иванчо възкликнал: - Да, да!! Много интересно. Твоят разказ е доста по-изчерпателен от този, който ми разказа вчера Пешо. Той само каза, че е от Пловдив...