Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Абе, да ти кажа, че имам страхотна работа. По цял ден чета вестници, пия кафета, решавам кръстословици, играя карти, а работното време все не свършва и не свършва... - И какво работиш? - Депутат съм в Народното събрание.
Политически 3,212 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един баща звъни на друг: - Тошо, написа ли домашното на сина си по математика? - Написах го. - Дай да го препиша. Иванчо намръщен, като буреносен облак, отива на работа. Колегите го питат: - Кво си такъв кисел, бе, да не са ти потънали гемиите? - Кво да съм весел, нападна ме, наеба ме, взе ми парите и фюйт! - Добре де, поне физиономията видя ли му я? - Кво да й гледам физиономията на моята Марийка? - Възпитано ли е да ядеш пиле с пръсти? - По-добре си изяш пръстите отделно... - От какво се оплаквате? - От безсъние. - И по колко часа спите на ден? - По десет. - Че какво безсъние е това? - Абе аз спя, ама сънувам че съм буден… Американец, французин и българин летят в самолет. По едно време гледат един дявол реже крилото на самолета. Американецът се провикнал: - Ей дяволе, ако спреш ще ти дам един милион долара. Обаче дяволът не спрял. Французинът му предлозил 10 милиона франка, но дявола пак не спрял и казал, че с толкова пари не могат да го подкупят. Българинът мислил, мислил, и се провикнал: - Ей дребния, давам ти 5 лева да продължиш да режеш. Дяволът моментално спрял и казал: - Ай стига бе, за 5 лева да се бъхтя тука като луд.