Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо и баща му карали колела. Обаче Иванчо спукал гума паднал ударил си главата и умрял ; (. Пак баща му каза: -Ей Иванчо от спукана гума са роди, от спукана гума умря.
Иванчо и Марийка 3,460 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Интересувате ли се от спиритически сеанси? - Спиритически - не. А бирени има ли? Млада невяста се прибира от гости при майка си и минавайки през гората я засрещнал един разбойник и я изнасилил. Станали вече пооправили се и разбойник я пита: -Ами сега като се прибереш какво ще кажеш на мъжа си защо си закъсняла толкова -Ще си му кажа самата истина-хвана ме един разбойник и ме изнасили 3 пъти -Ма как така ма моме нали беше само 1 път-дърпа се разбойника -Ама чакай де аз още не съм си тръгнала! Ловна дружинка отива да избива глигани,а господин Ловжийков тръгва с тях, за да бере гъби...- Господин Ловджийков, видите ли глиган, решите ли да го гърмите, прицелвате се и го прострелвате точно в главата. В противен случай сте мъртъв!-Естествено, другарю - отвърнал той Клекнал г-н Ловжийков мажду два бора и започнал да бере...Изведнъж гледа на 7м пред себе си голям и тлъст глиган. Прицелва се Ловджийков в животното и "ПРАС!!!" - гърми го по задника... Глиганът изцвилва громко, обръща се, фокусира Ловджийков и хуква към него с адски гняв.Господи Ловджийков:- Малеее, ми ся... чи ко’ ма бърка мене, чи аз съм за гъби... Омъжена и вярна жена починала. Възкачила се на небето и там гледа Св. Петър.Той и вика: - Какво да те правя, не си изневерявала и си за рая. Ама толкова мъже си измъчила като не си им пускала , че си за ада. Ще ида да питам Господ к’во да те правя.Пък ти чакай да дойда и се скрии тука в храстите. Жената се скрила, ама дяволът я намерил и я опънал много здраво-чак звески здраво (: Върнал се Св. Петър и й вика: -Господ каза, ти да си избереш за къде си, е казвай, къде искаш? - А, ами аз искам тука в храстите да си стоя! - Госпожице, позволете да ви помогна! - Благодаря, но чантата не е тежка. - Аз не за чантата. Аз съм пластичен хирург.