Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един човек отишъл в публичен дом и попитал какви видове услуги предлагат. Отговорили му, че предлагат главно два вида секс - топъл и студен. Цената на топлия била три пъти по-висока от цената на студения. Човека си преброил парите и си платил за студен секс. Влязъл в стаята, мадамата лежала на дивана и той взел да я оправя. По едно време от устата й взело да тече нещо. Той скочил и се развикал: - Ей, хора, тя взе да повръща! Чул го чистачът, дошъл и казал: - Спокойно, ей сега ще сменя трупа - тоя пак се е напълнил!
Семейни 3,160 прегледа
Следващ →

Още вицове

Наскоро интервюирах сто жени за това с какъв сапун се мият под душа. Всичките сто отговориха по един и същ начин "По дяволите! Как успя да влезеш тук? На изпит по наказателно право. - Можете ли да ми кажете, какво е измама? - Измама ще е г-н професоре, ако ме скъсате. - Какво искате да кажете? Обяснете! - По наказателния кодекс измама извършва този, който се възполва от незнанието на някой, причинявайки му вреда. Червената шапчица, Иван Вазов …накрая народът се умири. Сега най-малкото човече - момиченце с червена забрадка, което спеше на ръцете на баба Иваница, разбудено от шума, изплака. - Спи, бабината, спи, че вълците ще дойдат да те грабнат - казваше му баба Иваница, като го люшкаше на коленете си. Старата чорбаджийка се навъси. - Мале - каза той, - стига си плашила с тия вълци детето! Ще му оживей страхът на сърцето. - Ех, така зная аз - отговори баба Иваница, - и нази са с вълци плашили, че и аз тебе малко съм те плашила.. та и не са ли за плашене, да ги порази господ! Седемдесетгодишна жена съм и ще умра, дето го рекли, с отворени очи: нема да дойде един ловджия да ни отърве от тия пущини, що се навъдиха тъдява! - Бабо, аз, кога пораста, ловджийка ще стана! - извика с пламнали очи момиченцето. - Ще тръгнем аз и бачо Васил, и бачо Георги, ще вземем тейковата кремъклийка и всичките вълци ще ги опушкаме! - Оставете баре един жив, бабината! Всяко начало е страшно. Всеки край - тъжен. Затова най-красива си остава средата. В гората имало машина за лимонада. Отишъл вълкът пуснал стотинка излезнала му чашка с лимонада.Отишла лисицата пуснала стотинка излезнала и чашка с лимонада. Отишъ таралежът пуснал стотинка излезнала му чашка без лимонада.Таралежът се ядосъл и разбил машината.От нея излезнало едно Зайче Байче и казало:Аз съм Зайче Байче и вече нямам пиш!