Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ако не бяха критиките за: 1. борбата с корупцията по високите етажи на властта 2. по-нататъшната реформа в съдебната система 3. постигане на резултати от разследвания срещу организираната престъпност. 4. да се внедри добра система за контрол в земеделието 5. да се изгради необходимата база за събиране на битови отпадъци и обработване на субпродукти за предпазване от болести по животните. 6. финансовия контрол по използването на структурните фондове и кохезионния фонд на ЕС. и ако Румъния не беше ни изпреварила и аз щях да съм оптимист, като управляващите ни...
Политически 3,624 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама студенти си говорят и единия пита: — Абе приятел, я кажи как да се отърва от тия хлебарки, пробвах с отрова, с къщички, с чехли ги бих – все нови и нови, няма край, ще се побъркам. — А ти с тебешири пробва ли? — Как така с тебешири, те убиват ли ги? — Ами не, но поне си рисуват кротичко в ъгъла. Железопътна катастрофа. От релсите е излязъл специален влак с депутати. Пристига спасителен отряд и намират всички депутати погребани от местните жители. - Какво стана, бе? Всичките ли бяха мъртви? - пита шефа на отряда. - Да! Е, някой се опитваха да ни убедят, че са живи, ама нали ги знаете депутатите - винаги лъжат... Една мома се жени. Младоженците се прибират в спалнята, докато роднините празнуват на двора. Изведнъж момата изскача от спалнята разплакана, намира баща си и казва: - Тате, тате! Той иска да ме чука отзад! - Дъще, виж сега. Сега, така както си, дупето ти е като монета от 10 стотинки. Като ти направи това мъжът ти, ще стане като монета от 50 стотинки. Е кажи ми сега, струва ли си за 40 стотинки да се карам със зетя? - Разкажете подробно как се случи всичко. - С удоволствие, господин съдия. Седяхме си спокойно на бара и изведнъж Егон ме ръгна с една вилица. Аз, на шега, му плиснах в лицето халба бира, той ме тресна с бутилка по главата, а аз го цапардосах с един стол... И изведнъж - такъв скандал! - Иванчо няма ли да се оженим, най-накрая с тебе. - Но защо, Марийке, толкова добре си живеем ... - Ами ... много искам да станем любовници.