Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един кани свои приятели на гости по случай новия си апартамент. Ядат, пият, по едно време един вика: - Кире, откъде го взе тоя полилей? - От Универсалния магазин. - отговаря Киро - Много хубав, как се казва? - Бяло дупе. - Еее, не си го взел от там. - Не, бе от Универсалния е! На следвасхтия ден приятеля на Киро отива в универсалния. Вижда продавачката и и казал: - Извинете, може ли 1 бяло дупе? - Моля? - Искам 1 Бяло дупе. - Ама вие луд ли сте бе? - Ааа, на Киро си дала, на мене не искаш! - Ама моля ви се гражданино, с мен ли се майтапите? - А, виж какво госпожо, аз си плащам. Трябва ми Бяло дупе и толкоз! Отива продавачката при шефа си и му казва: - Шефе, тука някакъв иска Бяло дупе! - Ще му дадеш на човека Бяло дупе! Пиян човек как ще го изпускаш, бе! Връща се продавачката и се навежда. Човекът вика: - А, не, не, онова е едно такова с две топки и едно дълго виси. - Шефе, тебе търси!
Разни 2,416 прегледа
Следващ →

Още вицове

Наели секретарка на работа. Скоро станало ясно, че тя нито може да работи на компютър, нито да стенографира. - Че какви достойнства имате тогава? - попитал я шефът. - Не забременявам. Ученик от пети клас си забравил вкъщи не само бележника, но и главата, за да не може учителката да се пошегува. Три блондинки беседват в службата. Първата казва: - Снощи хванах мъжа си за топките, а те студени. Втората: - Ама и на моят са му студени. Третата: - А аз, да си призная честно, въобще не обръщам внимание на тези неща. На другия ден третата пристига на работа с огромна синина под дясното око. Другите две питат: - Какво ти има? - Ами, влезе ми в главата вчерашният ни разговор. Лягам си снощи с мъжа ми в леглото, реших да проверя. А той ми вика - "Кво правиш ма?". Аз отговарям - "Топките ти са горещи". Той вика - "И кво от това?" А аз му отвръщам - "Странно, а на другите са студени"! Пияница седи до локвата и я разбърква с клечка. До него кляка друг. - Какво правиш? - Гоня акулите. - К`ви акули, бе? Няма никакви акули! - Е, как ще има, аз нали ги гоня! Две блондинки си говорят, едната казва: - Тези катаджии са станали адски нагли, такива рушвети взимат, да се побърка човек направо! Другата, презително: - Ама ти кво? След свирката и пари ли им даваш?!