Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
С появата на интернет хората имат само три емоции: ")))" "(((" и "...".
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Попитали радио Ереван: -Кои са двете неща, които се намират най-трудно? От радиото отвърнали: -Най -трудно се намират -четвърти за белот и втори за секс...
Разни
03.10.2017
3,100 прегледа
Следващ →
Още вицове
И все пак нещо трябжа да остане, дори това да е пепелта!
Иванчо и Марийка отишли на почивка с техните, но имало само двойни стаи. И Иванчо трябвало да спи с Марийка. Майка й й казала: - Мойто момиче, каквото и да ти казва Иванчо, казваш: не бива, Иванчо, не бива. И вечерта легнали на 2 различни легла и Иванчо казал: - Марийке, бива ли 2 деца да лежат в 1 стая, а в 2 различни легла. - Не бива, Иванчо, не бива (и легнала при него). - Марийке, бива ли 2 деца да спят на едно легло с дрехи? - Не бива, Иванчо, не бива (и се съблекли). - Марийке, бива ли 2 деца да са голи в 1 легло и да не се шибат? - Не бива, Иванчо, не бива (и те се ебали..). На сутринта майката на Марийка пита Иванчо: - Как беше вечерта? Марийка: - Мамо от тва твойто "не бива", Иванчо цяла нощ ми го набива.
Две блондинки беседват за брака: - Струва ми се,- казва едната,- че бракът прилича на мираж в пустинята: с дворец, палми и камила. Първо изчезва дворецът, след това палмите и оставаш само с камилата.
Хирург: - Мен са ме учили, че скалпелът трябва да се държи в дясната ръка, а вилицата в лявата...
Две приятелки си говорят: - Моя се сърди, като не знае за какво харча парите. - Тогава му разкажи... - Ако пък му разкажа, направо избеснява!