Из дневника на един американски летец:
Петък: Пихме с руските летци.
Събота: Щях да умра.
Неделя: Пак пихме с руските летци.
Понеделник: Защо не умрях в събота...
Отива разкошна блондинка при доктора. Той и казва:
- Съблечете всичко, сега ще ви прегледам.
Блондинката се възмутила:
- Но мен боли шията! Защо всичко?
Докторът помислил малко и казал:
- Права сте, оставете чорапите!