Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Въпрос: Какво да направим, ако в църквата е задушно? Отговор: намираме подходяща икона, кликваме два пъти и ще се отвори прозорец.
Програмисти 3,171 прегледа
Следващ →

Още вицове

Звъни телефонът в полицията. Вдигат го и от слушалката се чува: - Ало, има един умрял кон на Дон... Дон... Дон... - На "Дондуков" ли? - Не. Минават десет минути и телефонът пак звъни: - Ало, има един умрял кон на Дон... Дон... Дон... - На "Дондуков" ли? - Не. Минава половин час и телефонът отново звъни: - Ало, има един умрял кон на Дон... Дон... Дон... - На "Дондуков" ли? - Да! Едвам го домъкнах! Една дама отишла да навести болната си майка. Обезпокоена, тя звъни на прислужницата си: - Надявам се, че мъжът ми не се е възползвал от отсъствието ми, за да не нощува вкъщи? - Не, не, госпожо - отговаря момичето - мога да ви се закълна в това. Впрочем след тази корида, която устрои в моята стая, не знам откъде ще намери сили да се занимава с любов и навън. Мъдри размисли За пари може да се купи дом, но не и семейство. За пари може да се купи легло, но не и секс. За пари може да се купи часовник, но не и време. За пари може да се купи книга, но не и знания. За пари може да се купи храна, но не и апетит. За пари може да се купи секс, но не и любов. За пари може да се купи лекарство, но не и здраве. За пари може да се купи застраховка, но не и сигурност. Както виждаш, парите на са всичко. Така, че ако имаш от тях повечко, може да ми изпратиш някаква част. Иванчо видял как батко му качва приятелката си в колата и се метнал скришом в багажника, да види къде ще ходят. Спрял баткото на една полянка, слезли с приятелката си и той я попитал: - Ще ми дадеш ли? - Не - отговорила тя. - Пак си помисли, ще ми дадеш ли? - Не. - За последен път те питам … - Не - отсякла тя, а баткото на Иванчо казал: - Щом е така, ходи си пеш. На другия ден Иванчо качва Марийка на колелото и - на полянката. - Марийке, ще ми дадеш ли? - Да. - Пак си помисли, ще ми дадеш ли? - Да. - За последен път те питам … - Да - казала тя, а Иванчо въздъхнал: - Щом е така, вземай колелото, аз ще си вървя пеша. Кадажия спира кола за превишена скорост.Шофьора: - Ще ми вземете ли книжката!? Катаджията: - Искате ли да се хванем на бас на 50 лева, че няма!